Keizer
    Keizerjeugd Groep A 2019/2020      
                   
      uitslagen ronde 14        
                   
      Julian - Jhon   1-0      
      Julius - Jayden   1-0      
      Keyano - Lucas   ½-½      
      Jorik - Bjorn   0-1      
      Eef - Daniil   ½-½      
      Tijn M - Frank   0-1      
      Jean Philippe - Simon 0-1      
                   
                   
      Boaz     afwezig    
      Valentijn   afwezig    
                   
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 14          
                   
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al  
1 Daniil 380,50 14 10 2 2 78,6 1Z  
2 Lucas 363,00 12 8 2 2 75 3Z  
3 Julian 318,50 10 6 1 3 65 2W  
4 Boaz 308,33 13 8 0 5 61,5 1Z  
5 Valentijn 286,67 11 6 0 5 54,5 2W  
6 Eef 283,00 12 6 2 4 58,3 3W  
7 Jhon 244,00 12 6 0 6 50 1Z  
8 Frank 237,33 11 5 0 6 45,5 2Z  
9 Keyano 236,50 13 5 3 5 50 1W  
10 Julius 234,00 9 4 0 5 44,4 1W  
11 Jayden 222,17 14 6 0 8 42,9 3Z  
12 Simon 198,50 12 4 2 6 41,7 1Z  
13 Tijn M 190,00 4 1 0 3 25 1W  
14 Bjorn 182,33 13 4 1 8 34,6 1Z  
15 Jean-Philippe 148,67 4 0 0 4 0 1W  
16 Jorik 139,33 12 1 3 8 20,8 2W  
                   
                   
    Keizerjeugd Groep B 2019/2020      
                   
      uitslagen ronde 14        
                   
      Emily - Sarah   ½-½      
      Guido - Noah   ½-½      
      Iba - Lars   0-1      
      Jip - Mustafa   0-1      
      Tijn B - Juliette   1-0      
                   
      Ali     afwezig    
      Dima     afwezig    
      Jonathan   afwezig    
      Rayaan     afwezig    
                   
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 14          
                   
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al  
1 Jip 365,33 12 8 3 1 79,2 1W  
2 Tijn B 316,67 10 5 4 1 70 1W  
3 Lars 308,17 11 6 2 3 63,6 1Z  
4 Mustafa 292,33 8 4 2 2 62,5 3Z  
5 Jonathan 285,33 12 5 4 3 58,3 1Z  
6 Ali 277,67 8 4 1 3 56,3 1Z  
7 Rayaan 259,17 8 4 1 3 56,3 2W  
8 Iba 243,50 12 5 2 5 50 1W  
9 Juliette 234,00 12 4 3 5 45,8 1Z  
10 Dima 233,33 3 2 0 1 66,7 2W  
11 Emily 209,33 8 3 1 4 43,8 4W  
12 Sarah 190,00 10 2 3 5 35 1Z  
13 Guido 183,83 13 2 5 6 34,6 1W  
14 Noah 96,50 13 0 1 12 3,8 1Z  
                   
                   
    Keizerjeugd Groep C 2019/2020      
                   
      uitslagen ronde 12        
                   
      Aster - Niels   1-0      
      Prayag - Matin   1-0      
                   
      Tessa     afwezig    
      Shuhan   afwezig    
      Wei Wei   afwezig    
                   
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 12          
                   
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al  
1 Wei Wei 321,00 5 5 0 0 100 3W  
2 Prayag 312,50 5 5 0 0 100 1W  
3 Aster 247,00 8 3 3 2 56,3 1W  
4 Tessa 231,00 8 3 2 3 50 2Z  
5 Niels 219,50 8 2 3 3 43,8 1Z  
6 Matin 181,83 11 2 3 6 31,8 1Z  
7 Shuhan 143,33 9 0 3 6 16,7 1W  
                   
                   
                   
                   
    Keizerjeugd Groep A 2019/2020  
                   
      uitslagen ronde 13        
                   
      Daniil - Jayden 1-0      
      Julian - Lucas   0-1      
      Valentijn - Frank 1-0      
      Simon - Tijn M 0-1      
      Jorik - Jean Philippe 1-0      
      Jhon - Julius   1-0      
      Bjorn - Keyano 1-0      
      Eef - Boaz   0-1      
                   
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 13        
                   
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al  
1 Daniil 364,33 13 10 1 2 80,8 1W  
2 Lucas 351,83 11 8 1 2 77,3 2Z  
3 Boaz 289,00 13 8 0 5 61,5 1Z  
4 Julian 281,67 9 5 1 3 61,1 1W  
5 Valentijn 269,00 11 6 0 5 54,5 2W  
6 Eef 266,33 11 6 1 4 59,1 2W  
7 Jhon 235,67 11 6 0 5 54,5 1W  
8 Keyano 216,83 12 5 2 5 50 1Z  
9 Jayden 215,33 13 6 0 7 46,2 2Z  
10 Frank 213,50 10 4 0 6 40 1Z  
11 Julius 205,33 8 3 0 5 37,5 2Z  
12 Tijn M 180,17 3 1 0 2 33,3 2Z  
13 Simon 171,33 11 3 2 6 36,4 1W  
14 Bjorn 157,17 12 3 1 8 29,2 3W  
15 Jean-Philippe 144,33 3 0 0 3 0 1Z  
16 Jorik 134,17 11 1 3 7 22,7 1W  
                   
    Keizerjeugd Groep B 2019/2020  
                   
      uitslagen ronde 13        
                   
      Emily - Guido 1-0      
      Sarah - Jonathan 0-1      
      Noah - Jip   0-1      
      Juliette - Iba   1-0      
      Lars - Tijn B   ½-½      
                   
      Mustafa   oneven    
                   
      Ali     afwezig    
      Dima     afwezig    
      Rayaan   afwezig    
                   
                   
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 13        
                   
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al  
1 Jip 345,33 11 8 2 1 81,8 4Z  
2 Tijn B 285,17 9 4 4 1 66,7 1Z  
3 Lars 274,83 10 5 2 3 60 2W  
4 Mustafa 272,83 7 4 1 2 64,3 2Z  
5 Jonathan 269,17 12 5 4 3 58,3 1Z  
6 Ali 263,50 8 4 1 3 56,3 1Z  
7 Rayaan 243,33 8 4 1 3 56,3 2W  
8 Iba 232,83 11 5 2 4 54,5 2Z  
9 Juliette 227,00 11 4 3 4 50 1W  
10 Dima 222,00 3 2 0 1 66,7 2W  
11 Emily 191,17 7 3 0 4 42,9 3W  
12 Sarah 177,67 9 2 2 5 33,3 2W  
13 Guido 168,33 12 2 4 6 33,3 3Z  
14 Noah 82,33 12 0 0 12 0 2W  
                   
                   
    Keizerjeugd Groep A 2018/2019    
                     
      uitslagen ronde 34          
                     
      Boaz - Julian 0-1        
      Lisa - Keyano 0-1        
      Lucas G - Jorik 1-0        
      Jhon - Simon 0-1        
                     
      Eef     examen      
      Daniil   examen      
      Julius   examen      
      Maarten   examen      
      Valentijn   examen      
                     
      Frank   afwezig      
      Lucas T   afwezig      
                     
                     
                     
Eindstand Groep A                
                     
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al    
1 Boaz 661,33 32 24 1 7 76,6 1W    
2 Lucas T 545,33 23 15 1 7 67,4 3W    
3 Julian 536,00 27 17 2 8 66,7 5Z    
4 Eef 466,50 26 13 3 10 55,8 1Z    
5 Maarten 444,50 31 13 3 15 46,8 2W    
6 Jhon 397,67 23 11 0 12 47,8 1W    
7 Julius 386,83 25 8 2 15 36 3W    
8 Keyano 371,50 15 11 0 4 73,3 3Z    
9 Jorik 369,83 29 10 3 16 39,7 1Z    
10 Frank 336,83 25 7 3 15 34 2W    
11 Simon 300,50 24 7 3 14 35,4 2Z    
12 Danill 280,67 12 6 0 6 50 4W    
13 Lucas G 259,00 14 4 3 7 39,3 2W    
14 Lisa 227,17 14 3 3 8 32,1 1W    
15 Valentijn 216,83 10 3 1 6 35 2W    
                     
    Keizerjeugd Groep B 2018/2019      
                     
      uitslagen ronde 34          
                     
      Mustafa - Quentin 1-0        
      Tijn - Ali   1-0        
      Jonathan - Iba 0-1        
                     
                     
      Guido   examen      
      Jayden   examen      
      Sarah   examen      
                     
      Bjorn   afwezig      
                     
Einstand groep B                
                     
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al    
1 Jayden 572,17 18 13 1 4 75 2W    
2 Bjorn 557,33 20 13 2 5 70 1W    
3 Mustafa 448,67 15 8 1 6 56,7 1W    
4 Jonathan 402,00 14 7 1 6 53,6 1W    
5 Quentin 388,17 11 3 3 5 40,9 1Z    
6 Sarah 376,83 18 8 0 10 44,4 2Z    
7 Tijn 363,83 9 5 2 2 66,7 2W    
8 Iba 333,17 9 5 0 4 55,6 1Z    
9 Guido 330,50 17 5 1 11 32,4 3Z    
10 Ali 245,00 17 1 3 13 14,7 1Z    
                     
    Keizerjeugd Groep C 2018/2019      
                     
      uitslagen ronde 34          
                     
      Samy H - Anna ½-½        
      Matin - Emily 0-1        
      Juliette - Rayaan 0-1        
      Faris - Noah ½-½        
                     
Einstand groep C                
                     
Nr Naam Punten Gsp Gw Rm Vl Perc Al    
1 Emily 779,17 28 12 13 3 66,1 1Z    
2 Noah 778,00 29 14 10 5 65,5 3Z    
3 Rayaan 737,33 19 11 7 1 76,3 1Z    
4 Juliette 734,33 27 14 9 4 68,5 2W    
5 Samy H 637,00 25 10 6 9 52 1W    
6 Faris 541,00 28 6 6 16 32,1 1W    
7 Anna 469,00 33 3 7 23 19,7 2Z    
8 Matin 467,50 21 4 4 13 28,6 1W