Indeling
Ronde 3 interne competitie 27-sep-22
   
Jerrel Thakoerdien Frans Hoynck
Aloys Kersten Harry van der Stap
Edwin Vermeer Peter Ketting
Rob Felix Joanna van Schaik
Bas Kommer Jelle Bulthuis
Hendrik Steffers Charles Haas
Timo van Peursen Hans Knigge
Davo van Peursen Erik van Dop
Jeroen van Yperen Jan Kommer
Peter Gaemers Doeke Huitema
Edwin Mulders Femke Wezenaar
Bas van der Berg Hans Hulshof
Rick Haksteen Sebastiaan Kraneneburg
   
   
Bart van Strien Bye
Bart van Zijll Bye
Roger van Groesen Bye
Stijn Gieben Bye
Thomas de Ruiter Bye
Tony Goudriaan Bye
 Atze Metz Bye
 Wim Veerkamo Bye
   
   

Partijen in Ronde 2 - 7-9-2022.


1 Jelle Bulthuis                                            - Jerrel Thakoerdien 
2 Frans Hoynck van Papendrecht                   - Bas Kommer 
3 Harry van der Stap                                    - Charles Haas 
4 Timo van Peursen                                      - Roger Groesen 
5 Rob Felix                                                   - Hendrik Steffers 
6 Jan Kommer                                              - Edwin Vermeer
7 Atze Metz                                                  - Peter Gaemers 
8 Erik van Dop                                              - Edwin Mulders
9 Joanna van Schaik                                     - Femke Wezenaar 
10 Bart van Zijl Langhout                              - Bas van der Berg 
11 Bart van Strien                                        - Tony Goudriaan
12 Doeke Huitema                                        - Wim Veerkamp 

Afwezig
Aloys Kersten - Remise bye

Peter Ketting - Remise bye

Rick Haksteen - Remise bye

Hans Knigge - Remise bye


Stijn Gieben - Remise bye

Jeroen van Yperen - Remise bye


Hans Hulshof - Remise bye

Davo van Peursen - Remise bye

Thomas de Ruiter - Remise bye

Sebastiaan Kranenburg -Remise bye

Indeling voor ronde 25

Wit                                                    Zwart

Jerrel Thakoerdien                          -  Tony Goudriaan

Stijn Gieben                                   -  Bart van Strien

Jelle Bulthuis                                  -  Marco de Groot

Thomas de Ruiter                           -  Atze Metz

Hans Hulshof                                  -  Peter Gaemers

Hendrik Steffers                             -  Eef Kok

Edwin Mulders                                -  Rick Haksteen

Aloys Kersten                                 -  Timo van Peursen

Doeke Huitema                              -  Erik van Dop

Edwin Vermeer                               -  Joanna van Schaik

Bas van den Berg                           -  Femke Wezenaar

Jeroen van Yperen                          -  Wim Veerkamp

Bauke Hoogland                             -  Afwezig met geldige reden  

Harry van der Stap                         -  Afwezig met geldige reden  

Hans Knigge                                   -  Afwezig met geldige reden  

Rob Felix                                        -  Afwezig met geldige reden  

Jan Kommer                                  -  Afwezig met geldige reden  

Roger van Groesen                        -  Afwezig met geldige reden  

Tomás Gallardo Bañez                    -  Afwezig met geldige reden  

Winston van Ee                              -  Afwezig met geldige reden  

Charles Haas                                  -  Afwezig met geldige reden  

Peter Ketting                                  -  Oneven                     

Indeling voor ronde 24

Wit                                                    Zwart

Jerrel Thakoerdien                          -  Atze Metz

Stijn Gieben                                   -  Bauke Hoogland

Tony Goudriaan                              -  Peter Gaemers

Hendrik Steffers                             -  Jelle Bulthuis

Edwin Mulders                                -  Rob Felix

Aloys Kersten                                 -  Hans Hulshof

Edwin Vermeer                               -  Charles Haas

Joanna van Schaik                          -  Eef Kok

Wim Veerkamp                              -  Femke Wezenaar

Bart van Strien                               -  Hans Knigge

Bas van den Berg                           -  Afwezig met geldige reden  

Marco de Groot                               -  Afwezig met geldige reden  

Thomas de Ruiter                           -  Afwezig met geldige reden  

Harry van der Stap                         -  Afwezig met geldige reden  

Erik van Dop                                   -  Afwezig met geldige reden  

Peter Ketting                                  -  Afwezig met geldige reden  

Jan Kommer                                  -  Afwezig met geldige reden  

Doeke Huitema                              -  Afwezig met geldige reden  

Roger van Groesen                        -  Afwezig met geldige reden  

Tomás Gallardo Bañez                    -  Afwezig met geldige reden  

Winston van Ee                              -  Afwezig met geldige reden  

Timo van Peursen                          -  Oneven                     

Rick Haksteen                                -  Jeroen van Yperen                   

Indeling voor ronde 21

Wit                                                    Zwart

Peter Gaemers                               -  Bas van den Berg

Femke Wezenaar                            -  Joanna van Schaik

Rob Felix                                        -  Eef Kok

Rick Haksteen                                -  Wim Veerkamp

Aloys Kersten                                 -  Edwin Mulders

Edwin Vermeer                               -  Charles Haas

Bart van Strien                               -  Marco de Groot

Winston van Ee                              -  Roger van Groesen

Jerrel Thakoerdien                          -  Externe wedstrijd          

Jelle Bulthuis                                  -  Externe wedstrijd          

Thomas de Ruiter                           -  Externe wedstrijd          

Tony Goudriaan                              -  Externe wedstrijd          

Bauke Hoogland                             -  Externe wedstrijd          

Hans Hulshof                                  -  Externe wedstrijd          

Hendrik Steffers                             -  Externe wedstrijd          

Erik van Dop                                   -  Afwezig met geldige reden  

Hans Knigge                                   -  Externe wedstrijd          

Timo van Peursen                          -  Afwezig met geldige reden  

Doeke Huitema                              -  Externe wedstrijd          

Peter Ketting                                  -  Afwezig met geldige reden  

Jan Kommer                                  -  Afwezig met geldige reden  

Tomás Gallardo Bañez                    -  Afwezig met geldige reden  

Stijn Gieben                                   -  Afwezig met geldige reden  

Atze Metz                                       -  Afwezig met geldige reden  

Harry van der Stap                         -  Oneven                     

Indeling voor ronde 20

Wit                                                    Zwart

Marco de Groot                               -  Thomas de Ruiter

Atze Metz                                       -  Bart van Strien

Bauke Hoogland                             -  Tony Goudriaan

Hans Hulshof                                  -  Harry van der Stap

Peter Gaemers                               -  Jerrel Thakoerdien

Edwin Mulders                                -  Timo van Peursen

Erik van Dop                                   -  Rick Haksteen

Hans Knigge                                   -  Aloys Kersten

Femke Wezenaar                            -  Edwin Vermeer

Rob Felix                                        -  Joanna van Schaik

Charles Haas                                  -  Wim Veerkamp

Doeke Huitema                              -  Winston van Ee

Stijn Gieben                                   -  Afwezig met geldige reden  

Hendrik Steffers                             -  Afwezig met geldige reden  

Peter Ketting                                  -  Afwezig met geldige reden  

Roger van Groesen                        -  Afwezig met geldige reden  

Tomás Gallardo Bañez                    -  Afwezig met geldige reden  

Jelle Bulthuis                                  -  Afwezig met geldige reden  

Jan Kommer                                  -  Afwezig met geldige reden  

Eef Kok                                           -  Oneven