Indeling
Wit   Zwart  
Stijn Gieben - Jelle Bulthuis  
Marco de Groot - Hans Knigge  
Thomas de Ruiter - Peter Gaemers  
Atze Metz - Roel Leezer  
Hans Hulshof - Rob van Helvoort  
Hendrik Steffers - Erik van Dop  
Vincent Geerlings - Folmer Heikamp  
Bart van Strien - Edwin Mulders  
Henk van der Tol - Rob Felix  
Valerie Janssen - Boaz van Peursen  
Sebastiaan Ketting - Joanna van Schaik  
Timo van Peursen - Doeke Huitema  
Mireille Rubert - Julian Bakx  
Albert Kool - Roger van Groesen  
Avner Callender - Jan Kommer  
Bauke Hoogland - Afwezig met geldige reden  
Harry van der Stap - Afwezig met geldige reden  
Roelof van Marle - Afwezig met geldige reden  
Peter Ketting - Afwezig met geldige reden  
Jan Kommer - Afwezig met geldige reden  
Wim Veerkamp - Afwezig met geldige reden  
Aloys Kersten - Afwezig met geldige reden  
Yuri Hauser - Afwezig met geldige reden  
Frans Hoynck vP - Afwezig met geldige reden  
Davo van Peursen - Afwezig met geldige reden  

 

 

 

Wit   Zwart  
Jelle Bulthuis - Marco de Groot  
Thomas de Ruiter - Rob van Helvoort  
Atze Metz - Stijn Gieben  
Bauke Hoogland - Timo van Peursen  
Peter Gaemers - Rob Felix  
Hendrik Steffers - Frans Hoynck vP  
Edwin Mulders - Roger van Groesen  
Harry van der Stap - Hans Hulshof  
Folmer Heikamp - Boaz van Peursen  
Hans Knigge - Bart van Strien  
Doeke Huitema - Jan Kommer  
Valerie Janssen - Henk van der Tol  
Sebastiaan Ketting - Davo van Peursen  
Peter Ketting - Erik van Dop  
Joanna van Schaik - Roelof van Marle  
Julian Bakx - Albert Kool  
Aloys Kersten - Vincent Geerlings  
Roel Leezer - Afwezig met geldige reden  
Mireille Rubert - Afwezig met geldige reden  
Wim Veerkamp - Afwezig met geldige reden  
Yuri Hauser - Afwezig met geldige reden  

 

 

 

 

SGR 1 HSB speelt uit tegen Novelty Destroyers.

SGR 4 heeft training van Hans Hulshof.

De overige spelers zijn als “training” ingedeeld op Sgr 2 HSB tegen SGR 3.

Wit   Zwart
Jelle Bulthuis - Folmer Heikamp
Thomas de Ruiter - Henk van der Tol
Vincent Geerlings - Hans Knigge
Edwin Mulders - Rob Felix
Bart van Strien - Davo van Peursen
Erik van Dop - Bauke Hoogland
Timo van Peursen - Harry van der Stap
Boaz van Peursen - Julian Bakx
Aloys Kersten - Peter Gaemers
Stijn Gieben - SGR 1 HSB
Rob van Helvoort - SGR 1 HSB
Marco de Groot - SGR 1 HSB
Roel Leezer - SGR 1 HSB
Bas van der Berg - afwezig
Atze Metz - SGR 1 HSB
Hans Hulshof - tainer SGR 4
Hendrik Steffers - SGR 1 HSB
Roger van Groesen - afwezig
Doeke Huitema - training SGR 4
Valerie Janssen - training SGR 4
Sebastiaan Ketting - afwezig
Roelof van Marle - training SGR 4
Peter Ketting - training SGR 4
Jan Kommer - training SGR 4
Joanna van Schaik - training SGR 4
Mireille Rubert - training SGR 4
Yuri Hauser - afwezig
Albert Kool - training SGR 4
Frans Hoynck vP - SGR 1 HSB
Wim Veerkamp - training SGR 4
Wit   Zwart
Stijn Gieben - Hans Hulshof
Marco de Groot - Folmer Heikamp
Roel Leezer - Edwin Mulders
Atze Metz - Thomas de Ruiter
Bauke Hoogland - Rob van Helvoort
Harry van der Stap - Peter Gaemers
Henk van der Tol - Jelle Bulthuis
Hans Knigge - Joanna van Schaik
Doeke Huitema - Wim Veerkamp
Roelof van Marle - Timo van Peursen
Jan Kommer - Rob Felix
Mireille Rubert - Erik van Dop
Julian Bakx - Roger van Groesen
Albert Kool - Peter Ketting
Boaz van Peursen - Valerie Janssen
Sebastiaan Ketting - oneven
Bas van der Berg - afwezig
Hendrik Steffers - afwezig
Vincent Geerlings - afwezig
Bart van Strien - afwezig
Yuri Hauser - afwezig
Frans Hoynck vP - afwezig
Davo van Peursen - afwezig

 

 

 

 

De eerste ronde is, zoals gewoonlijk de bovenste helft tegen de onderste helft, op basis van de KNSB-rating.

Hopelijk is iedereen er op deze eerste avond, anders zal er geschoven moeten worden.

Op 24 september spelen we, voorafgaand aan de eerste KNSB-ronde, de traditionele trainingswedstrijden. Deze partijen zullen in december in de stand worden ingevoegd.

Ik wens iedereen een plezierig en succesvol seizoen toe.

Wit   Zwart
Rob van Helvoort - Hans Knigge
Jelle Bulthuis - Doeke Huitema
Thomas de Ruiter - Davo van Peursen
Bas van der Berg - Sebastiaan Ketting
Hans Hulshof - Roelof van Marle
Hendrik Steffers - Jan Kommer
Edwin Mulders - Julian Bakx
Folmer Heikamp - Mireille Rubert
Henk van der Tol - Boas van Peursen
Erik van Dop - Stijn Gieben
Roger van Groesen - Marco de Groot
Rob Felix - Frans Hoynck vP
Valerie Janssen - Roel Leezer
Timo van Peursen - Atze Metz
Peter Ketting - Bauke Hoogland
Joanna van Schaik - Vincent Geerlings
Albert Kool - Bart van Strien
Wim Veerkamp - Harry van der Stap
Peter Gaemers - Afwezig
Yuri Hauser - Afwezig

De eerste ronde van de nieuwe competitie is ingedeeld op basis van de clubrating. De bovenste helft speelt tegen de onderste helft. Met op rij afwisselende verdeling wit-zwart.

Hendrik Steffers   - Jerrel Thakoerdien  
Rob van Helvoort - Hans Knigge  
Doeke Huitema - Jelle Bulthuis  
Marco de Groot - Erik van Dop  
Hans Jan Van Kralingen   Roel Leezer  
Frans Hoynck vP - Henk van der Tol  
Joanna van Schaïk - Michaël van Liempt  
Alexander Cupido - Rob Felix  
Timo van Peursen - Thomas de Ruiter  
Tony Goudriaan - Valerie Janssen  
Sebastiaan Ketting - Hans Hulshof  
Vincent Geerlings - Roelof van Marle  
Peter Ketting - Atze Metz  
Peter Gaemers - Jan Kommer  
Mireille Rubert - Bart van Strien  
Harry van der Stap - Albert Kool  

Davo van Peursen: reserve                                       Stijn Gieben: afwezig

Wim Veerkamp: reserve                                               Bauke Hoogland: afwezig

Edwin Mulders: afwezig

Roger van Groesen: afwezig

Floris Lantzendorffer: afwezig

Serhii Mytnik: afwezig